Kurumsal

Hakkımızda

Parla Sürücü Kursu; İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyette olan, genç, dinamik ve eğitimci olan yönetici kadrosuyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Otomobil ve motosiklet sürücülerinin, tüm dünyada geçerliliği olan sürüş ehliyetini almalarını ve öğrencilerinin trafikte güvenle seyahat edebilecek yetkinliğe ulaşmalarını hedeflemektedir.

 

Misyonumuz

Trafik ortamında araç ve yaya trafiğini tehlikeye sokmayan güvenli sürücüler yetiştirmek. Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Ehliyet veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek.

 

Vizyonumuz

Eğitim, Öğretim ve Hizmette sürücü kurslarının öncüsü olmak. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, sürücü adayı taleplerini ön planda tutan,  lider bir sürücü kursudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka sürücü kursu olmak hedefimizdir.